Preview:

AlkoTárs 2.0Aukciós lista

1. GYÖNGYÖSI Mária Anna Szálról szálraAzsúr, szatén, műszál, 70x50, 2019. Kikiáltási ár: 110 000 Ft

2. Kóbor Zsóka Cím nélkülvászon, 80x80, 2019. Kikiáltási ár: 90 000 Ft

3. Szalóki Réka Cím nélkülakril, vászon, 93x64, 2019. Kikiáltási ár: 20 000 Ft

4. Sófalvy Imre Cím nélkülkollázs, 74x72, 2019.Kikiáltási ár: 30 000 Ft

5. Pinczehelyi Nóra Játszótérkollázs, 46x37, 2019.Kikiáltási ár: 20 000 Ft

6. Pinczehelyi Nóra Sétatus, papír, 46x37, 2019. Kikiáltási ár: 20 000 Ft

7. Sófalvy Imre Cím nélkülkollázs, 62x55, 2019. Kikiáltási ár: 30 000 Ft

8. Dömös László Macskaakril, ceruza, struktúrapaszta, feszített vászon, 30x25, 2019. Kikiáltási ár: 20 000 Ft

9. Sófalvy Imre Cím nélkülkollázs, 32x27, 2019.Kikiáltási ár: 30 000 Ft

10. Csizek Tamás “Csizek Tamás önjelölt, pécsi művész túl jónak találta az Alkotárs 2.0 egyik művét, ezért önkényesen birtokába veszi”kollázs, 30x21, 2019.Kikiáltási ár: 20 000 Ft

11. Getto József Nyugigrafika, 49x63, 2019.Kikiáltási ár: 120 000 Ft

12. Getto József Valahol másholgrafika, 46x36, 2019.Kikiáltási ár: 50 000 Ft

13. Seregi Fanni Barack félbevágvaolaj, vászon, 40x30, 2019. Kikiáltási ár: 20 000 Ft

14. Varga Rita Szent Péter cella C print, grafika, 2019. Kikiáltási ár: 100 000 Ft

15. Vojkovics Dóra Cím nélkülimmunfluoreszencia, 21x30, 2019.Kikiáltási ár: 10 000 Ft

16. Kanics Dorottya Cím nélkülakril, olajpasztel, hímzés, vászon, 30x40, 2019.Kikiáltási ár: 20 000 Ft

17. Zsigrai Eszter Lila tóakril, hímzés, vászon, 25x30, 2019.Kikiáltási ár: 20 000 Ft

18. Makhult Gabriella Éjherceg buborékot fújakril, karton, 50x35, 2019.Kikiáltási ár: 20 000 Ft

19. Rutkai Bori Színhegyeskefa, olaj, akril, 26x33, 2019.Kikiáltási ár: 20 000 Ft

20. Ódor Bence István Ultamarin bicikli 2.akril, 50x50, 2018.Kikiáltási ár: 70 000 Ft

21. Grell Boglárka Gésa portréolaj, vászon, 50x40, 2019.Kikiáltási ár: 120 000 Ft

22. BAGÓ Alexandra Cím nélkültempera, 40x50, 2019. Kikiáltási ár: 20 000 Ft

23. BAGÓ Alexandra Cím nélkültempera, 40x50, 2019.Kikiáltási ár: 20 000 Ft

24. Dankó Boglárka Villányolaj, vászon, 40x50, 2019.Kikiáltási ár: 40 000 Ft

25. Fejős Miklós Gellért B. István emlékéreolaj, vászon, 46x57, 2019.Kikiáltási ár: 150 000 Ft

26. Bóbics Diana Közelít akril, vászon, 60x80, 2019.Kikiáltási ár: 120 000 Ft

27. Rohrböck Dániel BufferNo14akril, vászon, 40x70, 2019.Kikiáltási ár: 110 000 Ft

28. Szabolcsi Viktória Tikkakril, vászon, 90x70, 2019.Kikiáltási ár: 140 000 Ft

29. Szilágyi Fanni Schreck Artúr rajza nyománolaj, vászon, 90x57, 2019.Kikiáltási ár: 40 000 Ft

30. Jordán Katica Cím nélkülakril, vászon, 40x40Kikiáltási ár: 50 000 Ft

31. Bakonyi Zita 13. kompozíciópasztel, papír, 30x40, 2019.Kikiáltási ár: 40 000 Ft

32. Ernst András Színmozgó V.akril, szita, papír, 50x50, 2019.Kikiáltási ár: 140 000 Ft

33. Ernst András Színmozgó VIII.akril, szita, papír, 50x50, 2019.Kikiáltási ár: 140 000 Ft

34. Somody Péter Hova merre?szita, akril 52x42, 1997.Kikiáltási ár: 120 000 Ft

35. Somody Péter Passau "4 szín"szita, 52x42, 1997.Kikiáltási ár: 80 000 Ft

36. Szabóová Márta Ilyen kutyátkarton, akril, 70x50, 2019.Kikiáltási ár: 100 000 Ft

37. Nemes Zsuzsa Álmos erdőolaj, farost, 100x120, 2019.Kikiáltási ár: 40 000 Ft

38. Biacsics Renáta (Renya) Pegakornistus, egyéb, papír, 33x42, 2019.Kikiáltási ár: 20 000 Ft

39. Biacsics Renáta (Renya) Ez a sztori sokkal jobb, mint a sailor moon.tus, papír, 33x42, 2019.Kikiáltási ár: 20 000 Ft

40. Biacsics Renáta (Renya) Csicskagyárszita, 70x40, 2018. Kikiáltási ár: 90 000 Ft

41. Biacsics Renáta (Renya) 30 és a halál közöttfilctoll, rajz, 30x40, 2018. Kikiáltási ár: 40 000 Ft

42. Balogh Tünde Balancevegyes technika, 30x20, 2018. Kikiáltási ár: 70 000 Ft

43. Dobány Sándor Cím nélkülalapozatlan vászon, akril, 50x50, 1984.Kikiáltási ár: 60 000 Ft

44. Kincses Előd Nagy kontraszt 1. akril, vászon, 50x50, 2019.Kikiáltási ár: 80 000 Ft

45. Pécsi Műtárgy Galéria felajánlása Deim Pálsokszorosított grafikaKikiáltási ár: 5 000 Ft

46. Pinczehelyi Sándor Ahogy tetszik I.szita, 100x70, 1988. Kikiáltási ár: 300 000 Ft

47. Böhm Gergely Cím nélkül risopgraphprint, A3Kikiáltási ár: 5 000 Ft

48. Szöllősi Géza Cím nélkülrisopgraph print, A3Kikiáltási ár: 15 000 Ft

49. Szöllősi Géza Cím nélkül risopgraph print, A3 Kikiáltási ár: 15 000 Ft

50. Szöllősi Géza Cím nélkül risopgraph print, A3 Kikiáltási ár: 15 000 Ft

51. Varga Balázs Cím nélküllinonyomat, A3Kikiáltási ár: 15 000 Ft

52. Varga Balázs Cím nélkül linonyomat, A3 Kikiáltási ár: 15 000 Ft

53. Varga Balázs Cím nélkül linonyomat, A3 Kikiáltási ár: 15 000 Ft

54. Nyári Flóra Hídkisplasztika, 14x33x6, 2014.Kikiáltási ár: 120 000 Ft

55. Kotormán Ábel Pihenő értelem 1.kisplasztika: bronz, fa, vas, 12x10x17, 2018.Kikiáltási ár: 150 000 Ft

56. Kotormán Ábel Pihenő értelem 2.kisplasztika: bronz, fa, vas, 15x10x15, 2018.Kikiáltási ár: 150 000 Ft

57. Kotormán Ábel Fájkisplasztika: bronz, vas, 15x9x7, 2018.Kikiáltási ár: 150 000 Ft

58. Kotormán Ábel Cím nélkülkisplasztika: bronz, vas, 10x6x17, 2018.Kikiáltási ár: 200 000 Ft

59. Simon Zsolt József Cím nélkülporcelán, 2019. Kikiáltási ár: 90 000 Ft

60. Zalavári József Forgórozsdamentes acél, 2019. Kikiáltási ár:190 000 Ft

61. Ezüstláz Ékszergaléria felajánlásaGörömbei Zsófia alkotása nemes acél, fa gyűrűKikiáltási ár: 10 000 Ft

62. Pál Zoltán "GRAUND" - "MARKOMBAN" sorozatgyűrű - anyaga: ipari műanyagKikiáltási ár: 50 000 Ft

63. Pál Zoltán "CABARET" - "MARKOMBAN" sorozatnyakék - anyaga: polivinil,strucctoll, rozsdamentes acél a Győrben álló “PULZUS” szobrom anyagábólKikiáltási ár: 60 000 Ft

64. Pál Zoltán "RAINBOW" - "MARKOMBAN" sorozat gyűrű anyaga: ipari műanyagKikiáltási ár: 40 000 Ft

Recommended